м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня, з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників, керівництво та працівники виконавчого комітету Сумської міської ради взяли участь у церемонії покладання квітів до Меморіального комплексу «Вічна слава».

Давно минули події того далекого 1944-го року, коли ряд наступальних операцій призвів до остаточного звільнення та вигнання останніх гітлерівських загарбників із території України.

У цей день ми згадуємо імена наших земляків і всіх тих, хто своєю мужністю і безкорисною любов’ю до Батьківщини наближали день звільнення України від фашистської окупації. Висловлюємо глибоку повагу усім, хто пройшов сувору школу війни. Низький уклін і щира вдячність тим, хто в повоєнні роки відбудував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом мужності, самовідданості та любові до нашої країни. Наш святий обов’язок – берегти пам’ять про полеглих на полях війни та піклуватися про живих ветеранів.

Сьогодні 77 пам’ятна дата звільнення  України  від фашистських загарбників, перш за все, – це свято ветеранів, на долю яких випало тяжке випробування війною. Наша пам’ять, наші серця крізь роки бережуть глибоку вдячність воїнам-визволителям.

Дорогі ветерани! Доземний уклін Вам, творцям Великої Перемоги – всім, хто боровся з ворогом на фронтах Другої світової війни, на окупованій території, хто працював в тилу. Для кожного з нас, шановні ветерани, Ви є взірцем подвигу, мужності, любові в ім’я життя на землі. Бажаємо кожній родині – здоров’я, добробуту, тепла й затишку, а найголовніше – миру та віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливим. 

Зі святом, шановні земляки!