м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

23 травня 2019 року відбулося засідання міської комісії у справах альтернативної (невійськової) служби

23 травня 2019 року відбулося засідання міської комісії у справах альтернативної (невійськової) служби під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмітрєвскої А.І. Робота цієї комісії спрямована на забезпечення реалізації прав громадян на альтернативну службу, передбачених статтею 35 Конституції України.
На засіданнях комісії розглядаються заяви мешканців міста Суми призовного віку щодо отримання можливості проходити замість строкової військової служби альтернативну в зв’язку з тим, що виконання військового обов’язку суперечить їхнім релігійним переконанням.
Особи, що належать до діючих відповідно до законодавства релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю, мають право не пізніше ніж за два календарні місяці до початку періоду призову на строкову військову службу звернутися з письмовою заявою та документами, що підтверджують істинність релігійних переконань, паспортом, копією документа про освіту, довідкою про склад сім’ї, довідкою з місця роботи або навчання, іншими документами в разі потреби, до комісії за адресою: 40035, м. Суми, вул. Харківська, буд. 35, каб. 212, тел. 60-44-48.