м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

22 січня – День Соборності України

22 січня в Україні відзначають одне з найважливіших державних свят – День Соборності України – день, який символізує єдність земель нашої країни. Це одне з найважливіших державних свят, яке підкреслює, що ми всі – це один народ, одна спільнота, і ніякі кордони не зможуть нас розділити і роз’єднати.

Саме 22 січня 1919 року було проголошено Акт Злуки – об’єднання  східних і західних українських земель у єдину Соборну українську державу.  І хоч тоді українцям реалізувати бажаного не вдалося, однак ця подія стала яскравим виявом їх прагнення до національної єдності. Саме тому ми відзначаємо величну дату своєї багатовікової історії – День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.

Сьогодні наша країна переживає складні часи, Українські військові захищають державні кордони від зовнішнього агресора. Наші Збройні сили протистоять ворогу, відстоюючи соборність та самостійність України.

Висловлюємо велику вдячність усім, хто у важкі для нашої країни часи постав на захист територіальної цілісності та національних інтересів.

А всім українцям сердечно бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри в гідне майбутнє України!