м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. Щороку 22 червня ми вшановуємо світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна – найкривавіший глобальний конфлікт, який забрав життя кожного п’ятого нашого співвітчизника.

День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.

Схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти й вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчній боротьбі.

“На сьогодні у нас у місті мешкає 38 ветеранів війни, це учасники бойових дій, які безпосередньо брали участь у бойових діях у Другій світовій війні. Також у Сумах мешкають 900 осіб з інвалідністю внаслідок війни, 1000 учасників війни, 13 600 – це ветерани праці, діти війни”, – розповіла директор департаменту Тетяна Масік.

Сьогодні, в день 80-ї річниці цієї трагічної дати, представники департаменту соціального захисту населення взяли участь у заходах із вшанування жертв війни, поклали квіти до Меморіалу Слави у Сумах та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава героям!