м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

21 травня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Сумської міської ради

На розгляд виконавчого комітету Сумської міської ради, засідання якого відбулося 21 травня, департаментом соціального захисту населення підготовлені та внесені проекти рішень, що випливають із завдань та функцій діяльності департаменту.

З метою захисту прав та інтересів повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть здійснювати свої права та виконувати обов’язки, прийняте рішення «Про вирішення питань опіки над повнолітніми особами»: направлено до районних судів міста Суми, на опрацюванні яких знаходяться відповідні справи про визнання осіб недієздатними, подання про призначення 3-х опікунів, надано дозволи на вчинення правочинів від імені та на ім’я 5-и недієздатних осіб з метою покращення їх соціально-побутових умов.

Рішенням «Про повідомну реєстрацію колективних договорів підприємств, організацій та установ м. Суми, змін і доповнень до них» зареєстровано 21 колективний договір, зміни та доповнення до них.

На засіданні виконавчого комітету також прийняті рішення, які направлені на соціальний захист Почесних донорів, осіб з інвалідністю І та ІІ групи з діагнозом ДЦП, сімей з інвалідністю І та ІІ групи по зору, сімей, в яких виховуються онкохворі діти та сімей учасників АТО. Відтак, з 1 травня за рахунок коштів міського бюджету будуть отримувати пільги по оплаті житлово-комунальних послуг ще 2 Почесних донори України, особа з інвалідністю І та ІІ групи з діагнозом ДЦП, сім’я особи з інвалідністю І та ІІ групи по зору, 2 сім’ї, в яких виховуються онкохворі діти, та сім’я учасника антитерористичної операції. Такі пільги встановлені міськими програмами «Місто Суми – територія добра та милосердя» та «Соціальна підтримка учасників антитерористичної операції та членів їх сімей» мешканцям міста Суми, зокрема:
• Почесним донори України;
• Почесним громадянам міста;
• особам з інвалідністю І та ІІ групи з діагнозом ДЦП та дітям з інвалідністю з діагнозом ДЦП;
• сім’ям осіб з інвалідністю І та ІІ груп по зору; сім’ям, в яких виховуються онкохворі діти та діти, хворі на спінальну м’язову атрофію;
• сім’ям загиблих в Афганістані воїнів-інтернаціоналістів;
• сім’ям загиблих під час участі у Революції Гідності; сім’ям добровольців – учасників антитерористичної операції;
• сім’ям загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції;
• сім’ям учасників антитерористичної операції) та пільг на проїзд у міському електротранспорті для Почесних донорів України.