м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

20 червня – День батька в Україні

День батька в Україні – відносно молоде офіційне свято. Воно відзначається в третю неділю червня.

Це важливе сімейне свято подарує нам привід привітати найближчу й рідну людину, тата – главу сім’ї, добувача, годувальника, вихователя та доброго друга для своїх дітей.

Департаментом соціального захисту населення Сумської міської ради забезпечується підтримка сімей із дітьми шляхом надання допомог, компенсацій та інших соціальних гарантій.

На найбільшу підтримку та особливу повагу заслуговують батьки, які виховують дітей у багатодітних сім’ях, бо їх діти засвоюють приклад самовідданості, терпіння та турботи, наслідуючи ці риси в своєму подальшому дорослому житті.

Наразі в Сумській міській територіальній громаді проживає 1 201 багатодітна сім’я, в якій виховується 3 888 дітей, у тому числі в 3 сім’ях батько самотужки виховує 3 дітей.

Гідним прикладом батьківства став для своїх дітей Іван Васильович Горбуля – батько багатодітної сім’ї, який один займається вихованням 3 неповнолітніх синів. Сумлінно й самовіддано піклується про своїх дітей, стежить за їх успішністю та досягненнями, надає моральну підтримку. Тактовний, терплячий, уміє знаходити компромісні рішення й вчить цього дітей. Уміє враховувати вікові особливості дітей, знаходить вірний тон у відносинах із ними залежно від віку, їхніх здібностей та уподобань.

Працюючи більше 10 років в КП СМР «Електроавтотранс» на посаді токаря, сумлінно та професійно ставиться до виконання своїх обов’язків, бере активну участь у громадському житті колективу, власним прикладом утверджуючи в своїх дітях кращі риси людяності, виховує їх так, щоб вони жили гідно серед людей і творили добро.

На жаль, часом буває так, що батьки втрачають своїх дітей. Ця страшна трагедія спіткала і Юрія Ісмаїловича Азімова. Його син, Олександр Азімов, загинув 29 лютого 1988 року, виконуючи інтернаціональний обов’язок на території республіки Афганістан. Йому назавжди залишиться 27 років. Старший лейтенант  Олександр Азімов посмертно нагороджений орденами «Червоної зірки», «За службу Родине в Воруженных силах СССР» III степени.

Напередодні свята працівники департаменту соціального захисту населення завітали до цих гідних поваги і пошани чоловіків, привітали їх подарунками та побажали міцного здоров’я, мирного неба та родинного затишку.

Вітаємо гідних батьків, пишаємося ними, бажаємо сил, терпіння та натхнення!