м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

2 вересня відзначається День визволення міста Суми від нацистських загарбників

Щорічно 2 вересня відзначається День визволення міста Суми від німецько-фашистських загарбників. Цього річ – вже 78-а річниця від того далекого дня 1943 року, коли була звільнена територія обласного центру.

Сьогодні хочеться згадати тих, хто доклав зусиль аби ми жили вільно, звільняв нашу землю від ворога. Велика шана і подяка всім, хто воював у лавах армії, хто був партизаном і ціною власного життя наближав день, коли наша земля знову зможе дихати вільно від німецької навали. Нині свідків та героїв тих буремних подій залишилося зовсім мало, а тому ми зобов’язані згадати їх подвиг та подякувати ветеранам, які ще поряд із нами, за ту звитягу та самопожертву, яку вони проявляли під час війни.

Наразі, в Сумській міській територіальній громаді мешкає 9 190 ветеранів війни, із яких 38 – приймали безпосередню участь у бойових діях під час Другої світової війни. Серед них – Майоров Сергій Григорович, який особисто захищав та визволяв місто над Пслом. Сергій Григорович нагороджений орденом Червоної Зірки, орденом Вітчизняної війни, орденом Богдана Хмельницького, медалями «За бойові заслуги», «За оборону міста Києва». З метою підтримки ветерана війни – учасника оборони та визволення міста, у рамках програми соціального спрямування «Милосердя» за кошти бюджету громади Майорову С.Г. виплачується щомісячна грошова допомога, а також виплачена одноразова матеріальна допомога до дня визволення міста Суми від нацистських окупантів.

Від колективу департаменту соціального захисту населення звертаємося до Ветеранів, що проживають у всіх населених пунктах громади з подякою за їх подвиг, мужність та любов до рідної землі. Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття та мирного неба над головою!