м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

19 червня в Україні відзначається День батька

Щорічно в третю неділю червня в Україні та ще в 40 країнах світу відзначається День батька. Цього річ цей день припадає на 19 червня.

Кожна дитина потребує батьківського піклування та турботи. На особливу повагу заслуговують батьки багатодітних сімей, надаючи приклад самовідданості, відповідальності та любові.

Гідним прикладом батьківства став для своїх дітей мешканець села Велика Чернеччина Роман Шилін – батько 10 неповнолітніх дітей. Роман Володимирович власним прикладом утверджує у своїх дітях кращі риси людяності, виховує їх так, щоб вони жили гідно серед людей і творили добро. Піклується про своїх дітей, стежить за їх успішністю і досягненнями. Незважаючи на значну завантаженість на роботі та багато турбот, пов’язаних із повсякденним життям такої великої родини, в нього вистачає часу для спілкування, творчості та спільних захоплень.

А працює Роман у товаристві «Сумитеплоенерго» на посаді машиніста котлів. Керівництво та колеги по роботі характеризують його як відповідального, принципового та активного у громадському житті колективу. У складні часи, з якими зіткнулась наша країна, Шилін Роман Володимирович своєю працею забезпечував безперебійне постачання тепла в оселі мешканців міста.

У цей день хочемо побажати усім татусям миру, родинного затишку та добробуту.

На фото: багатодітна родина Шиліних.