м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

17 серпня 2021 року виповнюється 100 років Надії Миколаївні Куроєдовій, мешканці м. Суми

100 років – це унікальна дата, коли хочеться сказати багато слів любові, поваги та вклонитися ювіляру. За святковим столом збирається вся родина з  привітаннями, які наповнюють серце іменника любов’ю. У цей день не можна залишити ювіляра без щирих привітань, які зігріють душу та нагадають, як його люблять та цінують. Адже 100 – це вік, який дарується не кожному.

Народилась Надія Миколаївна в місті Суми, отримала середню спеціальну освіту. Під час голодомору перебувала у місті. Із 1945 року по 1947 рік працювала сторожем на міськводоканалі, надалі – секретарем в обкомі профспілки працівників громадського харчування. Із 1958 року змінила фах на не зовсім жіночу професію – шахтаря (м. Воркута), а надалі по 1968 рік – бухгалтер в добровільному протипожежному товаристві. Закінчила свою трудову діяльність у 1976 році головним бухгалтером Укрремпроекту. Має трудовий стаж 31 рік, нагороджена ювілейними медалями.

Міська влада та депутатський корпус з повагою та шаною відноситься до осіб таких поважних літ. Так, мешканцям громади, яким виповнюється 100 і більше років, з нагоди Дня народження за кошти бюджету громади надається одноразово грошова допомога у розмірі 5 000 грн., а також встановлюється щомісячна стипендія (50 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність – наразі це 927 гривень). Такі додаткові соціальні гарантії передбачені програмою «Милосердя».

Вітали сьогодні пані Надію заступник міського голови Станіслав ПОЛЯКОВ, директор департаменту соціального захисту населення Тетяна МАСІК, сусіди та близькі. 

100 років – чималий ювілей. Надія Миколаївна вже багато чого побачила на своєму віку: і щастя, і радість, і любов, і дружбу, і успіх. Тому в цей день у нас лише одне побажання: міцного здоров’я!