м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Результати засідань міських комісій

16 травня відбулися засідання міських комісій:

  • з питань присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»;
  • з питань отримання житлових субсидій, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та по прийняттю рішень про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб;
  • з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

За результатами засідань Президентові України буде передано клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» мешканці міста Суми, яка народила та виховує сімох дітей, забезпечує умови для їх щасливого життя, розвитку творчих здібностей, духовних і моральних якостей, власним прикладом утверджує в дітях любов до праці, кращі риси людяності й добра.

Для розгляду на засіданні комісії з питань, пов’язаних з отриманням житлових субсидій, призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та по прийняттю рішень про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про адресу фактичного місця проживання пільговика, підготовлено подання по 14 справам одержувачів житлової субсидії, з них по 12 заявам прийнято позитивне рішення.

Також в ході роботи комісії прийнято рішення про призначення державної соціальної допомоги двом малозабезпеченим сім’ям з урахуванням виняткових обставин, які склалися в родинах, та про надання пільг при оплаті за житлово–комунальні послуги 2 пільговикам за місцем їх фактичного проживання, а не за місцем реєстрації, в тому числі одному учаснику бойових дій з числа учасників антитерористичної операції.
Вже з початку року проведено 21 засідання даної комісії, на яких розглядалися подання по 5 246 справам одержувачів субсидії та соціальної допомоги. Всього в ході роботи комісії прийнято рішення про надання субсидії по 4 685 заявам представників домогосподарств та по 27 заявам представників малозабезпечених сімей.

Для розгляду на засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам підготовлено пакети документів по 69 справам, по 68 з яких комісією прийнято позитивне рішення щодо надання соціальних виплат. По одній заяві внутрішньо переміщеної особи відмовлено в призначенні щомісячної адресної допомоги на проживання у зв’язку з її відсутністю за фактичним місцем проживання. Всього з початку поточного року проведено 19 засідань відповідної комісії, на яких прийнято рішення щодо надання соціальних виплат 850 внутрішньо переміщеним особам.