м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

13 червня відбулось засідання комісії по розгляду заяв громадян з питань, пов’язаних з отриманням житлових субсидій, призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та по прийняттю рішень про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб

6 пакетів документів розглянула 13 червня комісія по розгляду заяв громадян з питань, пов’язаних з отриманням житлових субсидій, призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та по прийняттю рішень про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про адресу фактичного місця проживання пільговика. По 1 справі, яка стосувалася житлової субсидії, комісією прийнято позитивне рішення про її призначення.

Крім того, чотири громадянина матимуть змогу отримувати пільги не за місцем реєстрації, а за фактичним місцем проживання в місті Суми. Для цього відповідна інформація буде внесена до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги. Зазначимо, що позитивне рішення у таких випадках комісія може прийняти тільки на підставі складено акту встановлення фактичного місця проживання пільговика.