м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

12 вересня 2019 року відбулося чергове засідання комісії по розгляду заяв громадян з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

Для розгляду на засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам підготовлено пакети документів по 29 справам, по яким комісією прийнято позитивне рішення щодо надання соціальних виплат.

Всього з початку поточного року проведено 36 засідань відповідної комісії, на яких прийнято рішення щодо надання соціальних виплат 1 568 внутрішньо переміщеним особам. У зв’язку з відсутністю за фактичним місцем проживання, яке вказувалося внутрішньо переміщеними особами в заявах та з інших причин, комісією відмовлено в призначенні (відновленні) пенсії 1 громадянину та 4 громадянам в призначенні різних видів соціальної допомоги. Також з початку року скасовано 4 довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

При цьому, з 01 вересня набули чинності зміни до Порядку призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам (постанова Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 № 365), відповідно до яких відтепер не здійснюються перевірки фактичного місця проживання переміщених осіб, які звертаються за оформленням пенсії, та не розглядаються вищезгаданою комісією питання призначення (відновлення) пенсійних виплат.