м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Тетяна Масік, директор департаменту, поспілкувалася з мешканцями громади, які звернулися на «Пряму телефонну лінію»

Вчора директор департаменту Тетяна Масік поспілкувалася з мешканцями громади, які звернулися на «Пряму телефонну лінію» з особистих проблемних питань. Всього під час прийому керівником департаменту розглянуто 6 звернень, і стосувалися вони призначення житлової субсидії.

Ми намагаємося максимально посприяти сумчанам у вирішенні їхніх проблем. Якщо це входить до нашої компетенції – гарантуємо, що питання будуть розглянуті й громадяни отримають відповідь та підтримку. Хоча дуже часто бувають випадки, коли департамент не в праві вирішити проблему, з якою звертається та чи інша людина, якщо це суперечить вимогам законодавства. До прикладу, звернулася жінка з питання призначення житлової субсидії, яка здійснює догляд за дитиною до 6 років за довідкою ЛКК. Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій (в редакції  постанови КМУ від 14 серпня 2019 р. № 807), якщо такі працездатні особи протягом періоду, за який враховуються доходи, не мають доходів, або мають дохід менший за мінімальну заробітну плату, та / або не сплачують ЄСВ, права на призначення субсидії вони не мають.

Наразі, враховуючи вимоги протиепідемічних заходів, департамент працює в дистанційному режимі та особисті прийоми громадян проводити заборонено, тому керівники установи щосереди проводять особисті прийоми у форматі «Прямої телефонної лінії». Вже цього річ проведено 43 таких прийомів, роз’яснення надані 259 особам.