м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Проведене засідання опікунської ради при органі опіки та піклування

Кожен перший вівторок місяця проводяться засідання опікунської ради при органі опіки та піклування. Під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віри Мотречко 7 вересня відбулося чергове засідання ради, де розглянули 8 заяв мешканців громади з питань встановлення опіки над повнолітніми особами в разі визнання їх судом недієздатними та вчинення правочинів, спрямованих на набуття, зміну або припинення цивільних прав та обов’язків.

Під час засідання були обговорені питання роботи опікунської ради, проведеної протягом серпня поточного року. Так, представники органу опіки та піклування Сумської міської ради, як заінтересовані особи, залучались до участі в 8 судових засіданнях і, як наслідок, над 4 особами встановлено опіку вперше.

У реєстрі недієздатних повнолітніх осіб, який підтримується в актуальному стані, на 01.09.2021 обліковувався 421 недієздатних громадян. Проводиться робота по захисту їх прав та інтересів, опрацьовується стан життєзабезпечення, визначаються проблемні питання сімей, де під опікою перебувають повнолітні недієздатні особи, та шляхи їх вирішення. Всього із початку року проведено обстеження житлово-побутових умов 319 недієздатних осіб, із яких у серпні – 30.

Методичну допомогу з питань, що входять до компетенції опікунської ради, можна отримати за багатоканальним номером 788-888 та за номером 787-147.