м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

1 червня – День захисту дітей!

1 червня – це не тільки початок календарного літа, а ще і Міжнародній день захисту дітей. Це свято – чудова нагода нагадати дорослим, що дитина, яка народжується у цьому світі, має право на захищене і безтурботне дитинство. Всі діти рівні, незалежно від соціального статусу, забарвлення шкіри чи національної приналежності. Тому захист прав, життя та здоров’я дітей є головним обов’язком дорослих. 

Дитинство – мабуть, найкращий час у житті людини, коли попереду лежить таке незвідане і цікаве майбутнє, а щастя знаходиш у найпростіших речах. Але від нас, дорослих, залежить, чи насправді будуть щасливими роки дитинства у кожного маленького хлопчика і дівчинки. Ми маємо берегти наших дітей від багатьох речей. Сьогодні вони потребують опіки та захисту не лише від хвороб чи буденних негараздів, виникає багато психологічних, емоційних, цифрових загроз, викликаних швидким розвитком сучасного світу. Тому ми щодня маємо піклуватися про дітей, допомагати їм рости і  рухатися в ногу з часом і власними здібностями.

Бажаємо дітям всього необхідного для безтурботного дитинства: міцної сім’ї, мирного неба, сонця й здійснення мрій! Дуже хочемо щоб кожна дитина була здорова, радісна і оточена турботою, сяяла посмішками, насолоджувалася світлими і неповторними враженнями!