м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

07 грудня відбудеться вшанування пам’яті захисника України Ігоря Косточки

Заходи із вшанування пам’яті Ігоря Васильовича Косточки розпочнуться об 11 годині 07 грудня 2021 року на Алеї Почесних громадян Центрального кладовища міста Суми.

Народився Ігор Васильович Косточка 07 січня 1975 року в місті Суми.

У 1992 році, після закінчення школи, працював у ВАТ «SELMI» та паралельно здобував освіту у Сумському державному університеті. Із 2001 року працював на Сумському машинобудівному науково-виробничому об’єднанні імені М.В. Фрунзе.

Ігор Косточка був представником унікального, зникаючого прошарку суспільства, який можна назвати робітничою елітою. Він 10 років працював у відкритому акціонерному товаристві «SELMI» і 13 років у Сумському машинобудівному науково-виробничому об’єднанні імені М.В. Фрунзе. Але головне не стаж, а те, що Ігор був робітником не просто кваліфікованим, а унікальним.

У 2014 році Ігор був мобілізований до лав Збройних Сил України. В кінці листопада 2014 року він приїхав у відпустку і саме тут, в рідному місті, загинув. Вранці 4 грудня Ігоря Косточку знайшли у непритомному стані на перехресті вулиць Першотравневої та Садової у м. Суми, в обласній лікарні діагностували закриту черепно-мозкову травму.

Від отриманої травми помер 7 грудня 2014 року.

Ігоря Косточку посмертно нагороджено орденом «За оборону рідної держави».