м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Як працювали міські комісії цього тижня

20 квітня відбулось уже 15-е в цьому році онлайн-засідання комісії з питань, пов’язаних з отриманням житлових субсидій, призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та по прийняттю рішень про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про адресу фактичного місця проживання пільговика, для розгляду на якому було підготовлено 44 справи.

Рішенням комісії 39 домогосподарствам призначено житлові субсидії; 2 житлові субсидії припинено по заявах від громадян (1 – про зміну складу сім’ї члена домогосподарства та 1 – по верифікації (заявник не повідомив про купівлю на суму більше 50 тис. грн.); двом домогосподарствам надано дозвіл на поновлення житлової субсидії на наступний опалювальний сезон.

22 квітня в режимі відеозв’язку відбулось 16-е засідання комісії по розгляду заяв громадян з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, на якому розглянуто 26 справ.

За результатами засідання комісією було ухвалено рішення 25 внутрішньо переміщеним особам призначити щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг; 1 внутрішньо переміщеній особі – допомогу по безробіттю.

Робота з даних напрямків триває.