м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Як оформити допомогу при народженні дитини?

Зважаючи на заходи, які спрямовуються на запобігання коронавірусній інфекції в департаменті соціального захисту населення Сумської міської ради, пропонуємо мешканцям громади оформити допомогу при народженні дитини ОНЛАЙН. Зробити це можна двома способами:

заповнити електронну форму заяви на сайті Мінсоцполітики України e-services.msp.gov.ua, засвідчивши її електронним цифровим підписом;

заповнити електронну форму заяви на сайті «Дія» (вкладка єМалятко) https://diia.gov.ua/services/yemalyatko, засвідчивши її електронним цифровим підписом.

Якщо ж батьки новонародженої дитини не мають можливості використовувати засоби електронного зв’язку, в період дії карантину заяву та документи можна НАДІСЛАТИ ПОШТОВИМ ВІДПРАВЛЕННЯМ за адресою: вул. Харківська, 35, м. Суми, 40035 або залишити в скриньці на вході до адмінбудівлі департаменту соціального захисту населення (вул. Харківська, буд. 35).

У такому разі для оформлення допомоги при народженні дитини необхідно надати:

– заяву одного з батьків (опікуна), з яким постійно проживає дитина, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики. Зразок заповнення заяви за посиланням – https://dszn.smr.gov.ua/blanki-zayavi-ta-deklaratsiyi-dlya-sotsialnoyi-dopomogi/

– копію свідоцтва про народження дитини;

– довідку з банку про відкриття рахунку для отримання соціальних виплат.

Також можна подати документи до управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» за адресою: м. Суми, вул. Горького, 21.

Більш детальну інформацію щодо порядку оформлення допомоги можна переглянути на офіційному веб-сайті департаменту за посиланням (https://dszn.smr.gov.ua/sotsialna-dopomoga/) або ж зателефонувавши за багатоканальним номером 788-888, телефонами для консультацій: 787-120, 787-122, 787-123, 050-407-81-99.