м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

В Центрі учасників бойових дій з’явилась нова вихрова ванна

Центру учасників бойових дій, що є комунальною установою міської ради, цьогоріч виповнюється 5 років із часу створення. Весь цей час матеріальна база установи постійно оновлюється. Одне з останніх придбань – вихрова ванна для ніг вартістю 50 тис. грн., яку закупили за кошти бюджету громади та за кошти, які надаються на виконання депутатами виборчих програм та доручень виборців.

Прийняття вихрової ванни стимулює мікроциркулярні процеси в шкірі, поліпшує кровообіг, підвищує функціональну активність суглобів, має знеболюючу дію. Призначається така ванна при синдромі «холодних ніг», захворюваннях суглобів, а також для реабілітації після перенесених травм.

У минулому році в установі з’явився також портативний багатофункціональний фізіотерапевтичний апарат «Радіус», призначений для лікування різних захворювань методом електротерапії струмами низької та середньої частоти. Апарат використовується для усунення або послаблення больового синдрому, розсмоктування запальних інфільтратів, покращення крово- та лімфотоку.

Коштом Сумської міської територіальної громади минулоріч для установи також придбали спеціальний автомобіль, яким уже скористались учасник бойових дій на візку та рідні загиблих захисників України.

На даний час в установі обліковується 2 048 учасників бойових дій, учасників АТО/ООС, Революції Гідності, членів сімей загиблих, добровольців, волонтерів та членів їх родин. У переліку послуг, які вони можуть отримати, – соціальна підтримка, психологічна допомога (групова, індивідуальна), юридичне консультування, амбулаторне консультування лікарів (терапевт, невролог, фізіотерапевт, психотерапевт), а також лікувально-оздоровчі процедури: бальнеологія (ванна підводного витяжіння хребта, гідромасажна ванна, ванна з хвоєю та бішофітом), електролікування (апарат Д’Арсонвалізації, апарат м’язевої стимуляції BTL-4000smart, апарат ультразвукової терапії, апарат пресотерапії, апарат синглетно-кисневої терапії, апарат «Радіус», апарат магнітотерапії), оздоровчий масаж.

Також працює зала лікувальної фізкультури (17 новітніх тренажерів, дошка Євмінова, тренажер «Правило», боксерські груші, гантелі, фітболи та інше), є куточок психологічного розвантаження, дитяча кімната, засоби малої реабілітації.

Наразі вдалось забезпечити практично повний комплекс соціальних послуг, і тепер Центр має намір розвиватись у напрямку якості їх надання, а також запроваджувати нові форми і методи надання лікувально-реабілітаційних процедур».

Центр учасників бойових дій знаходиться за адресою: м Суми, вул. Г.Кондратьєва, 165/71, телефон для довідок 050 107-94-53.