м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Учасників бойових дій вшанували з нагоди 32-ї річниці виведення військ із Афганістану

Традиційно міські заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулися біля Меморіалу загиблим воїнам-інтернаціоналістам. Адже в цей день, 32 роки тому, останній воїн колишнього СРСР залишив територію Афганістану. Саме на вулиці Герасима Кондратьєва сьогодні й відбувся урочистий мітинг-реквієм і церемонія покладання квітів до пам’ятника воїнам, загиблим в Афганістані, а по завершенні – військовий салют.

Згадати всіх, хто загинув у Афганській війні, вшанувати живих до пам’ятника цього морозного дня прийшли воїни-афганці та члени їх родин, громадськість, очільники міста та області. Покласти квіти до меморіалу пам’яті героїв також прийшли представники департаменту – перший заступник директора Світлана Маринченко та Алла Котляр, заступник директора – начальник управління у справах осіб з інвалідністю та соціального обслуговування громадян.

Серед тих, хто виконував свій інтернаціональний обов’язок, – 3,5 тисячі жителів Сумщини. На жаль, 137 з них не повернулися з тієї війни, 3 пропали без вісті, 350 мають інвалідність.

Схиляємо голови в жалобі за тими, хто віддав життя в усіх війнах і збройних конфліктах на території іноземних держав та на сході України. Дякуємо тим, хто живе поруч з нами. Низький уклін вам, миротворці! Хай затишок, добро й пошана супроводжують вас!