День спонтанного прояву доброти, який у всьому світі відзначається 17 лютого, – одна з недавніх ініціатив міжнародних благодійних організацій.
Цей день з’явився як нагадування про те, що останнім часом ми часто буваємо байдужі до проблем і нещасть інших. Концентруємося на своїх турботах і проходимо повз, але чекаємо від людей милосердя й чуйності у важкий період.
Сьогодні важливо згадати, наскільки важливі доброта, співчуття і взаємодопомога. Адже доброта – це якість, яка цінується завжди, незалежно від свята, тому проявляти її варто не тільки сьогодні.
За ініціативи профспілкового комітету працівники департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради сьогодні завітали до Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини. Для діток, які наразі перебувають у закладі, підготували солодкі та корисні подарунки. Маємо надію, що наш сьогоднішній візит додасть їм настрою та змусить зайвий раз посміхнутись у цей морозний лютневий день і відчути себе щасливими і потрібними.
Вихованцям закладу хочеться побажати бути здоровими, мати щасливу долю та якнайскоріше знайти свою люблячу родину. А ще велика подяка колективу Будинку дитини за їх працю!
Бути добрими й уважними до інших не потребує якихось додаткових зусиль, головне і після 17 лютого постарайтеся робити ще більше добрих справ, ніж зазвичай. Адже, як говорив відомий письменник Марк Твен: «Доброта – це те, що може почути глухий і побачити сліпий!».