м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

У Сумах відбулася зустріч із сім’ями загиблих в Афганістані воїнів і ветеранами афганської війни

12 лютого з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулася зустріч керівництва Сумської міської територіальної громади з сім’ями загиблих в Афганістані воїнів і ветеранами афганської війни.

На зустрічі заступник директора департаменту – начальник управління у справах осіб з інвалідністю та соціального обслуговування громадян Алла Котляр розповіла про роботу, проведену з учасниками бойових дій на території інших держав та з сім’ями загиблих в Афганістані воїнів, яких на сьогодні в Сумській міській територіальній громаді мешкає 963 особи. Також вона зазначила, що в минулому році для соціальної підтримки 13 сім’ям загиблих в Афганістані з бюджету Сумської громади надано додатково до пільги з державного бюджету знижку в 50% на оплату ЖКП на 92 тис. гривень. На 2021 рік для цих потреб передбачено 114,6 тис. гривень. Шість осіб з інвалідністю І групи та 15 членів сімей загиблих в Афганістані воїнів отримують щомісячну допомогу на суму 332,4 тис. гривень, а 16 членам сімей загиблих до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав надана матеріальна допомога в розмірі 1000 гривень.

На зустрічі міські посадовці поспілкувалися з присутніми, які при нагоді мали змогу поставити ряд питань очільникам територіальної громади та департаменту. Останні в свою чергу вислухали їх та взяли до уваги та виконання почуті звернення та пропозиції.

Працівники департаменту соціального захисту населення вручили присутнім продовольчі набори. А тих, хто за станом здоров’я не зміг бути на заході, Алла Котляр і Олександр Мордванюк, директор комунальної установи «Центр учасників бойових дій», відвідали вдома.