м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

На базі Центру учасників бойових дій відбулася зустріч із радником керівника Офісу Президента України

18 лютого комунальну установу «Центр учасників бойових дій» Сумської міської ради в рамках робочої зустрічі відвідав радник керівника Офісу Президента України з питань АТО Андрій Ляхович. У ході зустрічі він спілкувався з представниками департаменту соціального захисту населення, Центру учасників бойових дій, а також представниками громадських організацій захисників України. Андрій Ілліч ознайомився з роботою Центру, з умовами отримання соціальних та медичних послуг, поспілкувався з колективом.

Присутні на зустрічі обговорили аспекти надання пільг учасникам бойових дій із числа захисників України та інші проблемні питання соціального захисту учасників АТО. Оскільки Андрій Ляхович є ветераном АТО, він на власному досвіді добре розуміє, що хвилює і які проблеми є актуальними та першочерговими для вирішення.

Перший заступник директора департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради Світлана Маринченко на цій зустрічі порушила питання щодо виплати разової грошової допомоги до 5 травня ветеранам війни та сприяння у виплаті грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для захисників України та членів сімей осіб, які загинули.