м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Що потрібно знати про укладення колективного договору суб’єктам господарювання в приєднаних старостинських округах

Звергаємо увагу суб’єктів господарювання, які зареєстровані на території Битицького, Великочернеччинського, Стецьківського старостинських округів та сіл, що входять до їх складу, на те, що повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них здійснюється департаментом соціального захисту населення Сумської міської ради. З цією метою до електронного реєстру галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колдоговорів, змін і доповнень до них вноситься запис, а на офіційному веб-сайті (https://cutt.ly/lyz1LX4) оприлюднюються їх тексти, рекомендації щодо приведення угоди (договору) у відповідність із вимогами законодавства (за наявності).

Для цього юридичним особам необхідно надати до департаменту один примірник разом із додатками та супровідним листом у вигляді оригіналу паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками або у вигляді оригіналу електронного документа з пов’язаними з ними кваліфікованими електронними підписами, або у вигляді електронної копії оригіналу первинного документа (фотокопії), засвідченої електронною печаткою.

Зважаючи на заходи, спрямовані на запобігання коронавірусній інфекції в департаменті соціального захисту населення Сумської міської, документи можна надіслати в зручний для вас спосіб:

  • паперові – поштовим відправленням або залишити в скриньці на вході до адмінбудівлі департаменту (м. Суми, вул. Харківська, 35),
  • електронні – на електронну пошту: dszn@smr.gov.ua.

За отриманням методичної допомоги з питань колективно-договірного регулювання можна звернутись за номером телефону 787-146.