м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Роз’яснюємо як призначається житлова субсидія на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива

Житлова субсидія на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива призначаються у разі, коли домогосподарство не отримує комунальну послугу з постачання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) та не використовує природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення. Така субсидія призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян і розраховується з місяця звернення до кінця календарного року. Розмір субсидії визначається на підставі доходів членів домогосподарства за попередній календарний рік.

Виплата готівки проводиться один раз на рік.

Мешканці громади можуть подати документи для призначення такого виду субсидії, залишивши їх у скриньках, що розміщені у фойє адміністративної будівлі по вул. Харківська, буд. 35 та у приміщенні територіального підрозділу ЦНАП по вул. Романа Атаманюка, буд. 49А.  

Також документи можна надіслати поштою на адресу департаменту (вул. Харківська, буд. 35, м. Суми, 40035) чи подати в електронній формі через портал ДІЯ (https://diia.gov.ua/services/zvernennya-na-priznachennya-zhitlovih-subsidij-v-elektronnij-formi).

Громадяни, які бажають особисто надати відповідні документи або не мають змоги користуватися електронними сервісами, можуть попередньо записатися на прийом за телефонами: 788-888, 787-122, 787-123, 050-407-81-99.

Бланки заяв та зразки їх заповнення – за посиланням https://dszn.smr.gov.ua/zrazki-zayavi-ta-deklaratsiyi-dlya-zhitlovoyi-subsidiyi/.