м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Питання соціального захисту та надання соціальних послуг обговорили на зустрічі з головами квартальних комітетів

ПРАЦЮЄМО РАЗОМ НА СПІЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

5 квітня відбулась зустріч міської влади та керівників сфери соціального захисту з головами органів самоорганізації населення Сумської міської тергромади. Квартальні – це саме ті люди, які знають реальний стан речей, що є в громаді на місцях і можуть допомогти зробити моніторинг проблем, що потребують реагування влади та виконавчих органів.

Для того, щоб мати повну картину у потребі в соціальних послугах та про мешканців, які перебувають у складних життєвих обставинах, важливо зібрати інформацію. Адже, саме широка, добре налагоджена соціальна робота у громаді дає змогу забезпечувати високі європейські стандарти надання послуг.

Сумський міський голова Олександр ЛИСЕНКО, заступник міського голови Віра МОТРЕЧКО, яка координує роботу соціальної сфери, перший заступник директора департаменту соціального захисту населення Світлана МАРИНЧЕНКО та директор комунальної установи «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» Інна ГАЛІЧЕНКО інформували присутніх про спектр соціальних послуг, які надаються, про соціальні гарантії, передбачені за рахунок коштів державного і місцевого бюджетів.

Установами соціального захисту приділяється велика увага заходам із прозорості та відкритості для мешканців громади. Для прикладу, було презентовано сайт департаменту соцзахисту та сторінки у соціальних мережах Фейсбук і Телеграм. В умовах воєнного стану донесення актуальної інформації громадянам у доступній формі вкрай важливе.

Директор територіального центру «Берегиня» Інна ГАЛІЧЕНКО представила презентацію роботи Університету третього віку, що не тільки об’єднує людей поважного віку, а і надає нові знання, можливість відчувати себе потрібними в сучасних реаліях життя.

Насамкінець міський голова Олександр ЛИСЕНКО та заступник міського голови Віра МОТРЕЧКО дали доручення відповідним структурним підрозділам опрацювати ряд питань і запевнили, що міська влада готова надавати підтримку та сприяння в усіх конструктивних починаннях.