м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Національний конкурс «Благодійна Україна – 2020» – запрошує сумчан до участі

На початку листопада 2020 року був оголошений старт нового, 14-го поспіль, етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020».

Зауважимо, що конкурс «Благодійна Україна» – це єдиний діючий загальнонаціональний проєкт із відзначення благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільстві, який розпочав свою історію в 2007 році, а в форматі конкурсу «Благодійна Україна» – проводиться з 2012 року.

За його підсумками кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою – бурштиновим «Ангелом добра». В благодійному середовищі цю нагороду неформально іменують благодійним «Оскаром».

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2020 року.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (крім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені в розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Останній термін подачі заявок для участі в конкурсі «Благодійна Україна – 2020» – 1 березня 2021 року.

У конкурсі можуть брати участь благодійники чи волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2020 року; благодійні проєкти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена в зазначений період; суспільні інституції, які в цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа. Кількість поданих заявок від однієї організації чи фахівця необмежена.

Більш детально ознайомитися з інформацією про конкурс можна на сайті http://blagoukraine.org

а також за посиланням Про конкурс