м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

На засіданні комісії з питань призначення субсидій розглянуто 85 справ щодо нестандартних ситуацій у питаннях отримання цього виду державної підтримки

11 лютого відбулось онлайн-засідання комісії з питань, пов’язаних із отриманням житлових субсидій, призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та по прийняттю рішень про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про адресу фактичного місця проживання пільговика. Для розгляду на сьогоднішньому засіданні підготовлено 85 справ.

В ході роботи комісія ухвалила рішення:

– призначити житлові субсидії 77 домогосподарствам;

– припинити 8 житлових субсидій по заявах від громадян (6 представників господарств – не повідомили про зміни складу зареєстрованих членів домогосподарства, 2 – про зміни в складі сім’ї члена домогосподарства).

До речі, в 2020 році проведено 42 засідання комісії, опрацьовано 4 478 документів. У результаті призначено: субсидії 3 349 домогосподарствам, державну соціальну допомогу – 18 малозабезпеченим сім’ям, надані пільги за фактичним місцем проживання 136 пільговикам, із яких 112 учасників бойових дій із числа учасників антитерористичної операції.