м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Сьогодні будуть працювати «мобільні соціальні центри»

Сьогодні, 12 жовтня, буде організовано прийом громадян «мобільними соціальними центрами»: у приміщенні бібліотеки-філії № 1 по вулиці  Леонтовича, 1 та у приміщенні бібліотеки-філії № 5 по вулиці  Чехова, 77.

Звернувшись до «мобільних соціальних центрів» є можливість отримати  фахову консультацію з питань соціального захисту, а також подати необхідні документи для оформлення державної допомоги, компенсації, пільг, житлової субсидії, додаткових соціальних гарантій, що надходять за рахунок коштів бюджету громади.

Довідково. Роботу «мобільних соціальних центрів» за місцем проживання громадян запроваджено із травня цього року і прийоми проводяться щотижня. Відтак, у вересні проведено 7 прийомів, під час яких надані консультації та роз’яснення чинного законодавства 38 громадянам. Всього з травня 2023 року в «мобільних соціальних центрах» було прийнято 314 мешканців Сумської міської територіальної громади.

Найбільше до «мобільних соціальних центрів» звертаються мешканці  старостинських округів громади (села Велика Чернеччина, Бітиця, Стецьківка), де вже прийнято 152 мешканця. Питання, які цікавлять громадян, – це оформлення соціальних допомог, переоформлення житлової субсидії, отримання одноразової матеріальної допомоги на лікування та санаторно-курортного лікування.