м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Звітуємо про роботу мобільних соціальних центрів за серпень

Масштабні бойові дії на території України стали серйозним викликом для нашої держави, і соціальна сфера не стала винятком. Для підтримки найбільш вразливих та незахищених верств населення за ініціативи міської влади з травня 2023 року запроваджено роботу мобільних соціальних центрів, в яких проводиться прийом громадян спеціалістами департаменту соціального захисту населення за місцем проживання.

Звернувшись на прийом, у мешканців громади є можливість отримати  фахову консультацію з питань соціального захисту, а також подати необхідні документи для оформлення державної допомоги, компенсації, пільг, житлової субсидії, додаткових соціальних гарантій, що надходять за рахунок коштів бюджету громади.

В серпні 2023 року було проведено 9 прийомів в «мобільних соціальних центрах», під час яких прийнято 35 мешканців громади (прийнято документів –   у 2 заявників, надано консультацій – 33). Найбільша кількість відвідувачів «мобільних соціальних центрів» в старостинських округах Сумської міської територіальної громади, де було прийнято 121 мешканця. Найчастіше громадяни звертаються за консультаціями з питань оформлення соціальних допомог, переоформлення житлової субсидії, отримання одноразової матеріальної допомоги на лікування та санаторно-курортного лікування.

Всього з травня 2023 року в «мобільних соціальних центрах» було прийнято 276 мешканців Сумської міської територіальної громади (прийнято документів –  у 20 заявників, надано консультацій – 256).

Телефони для консультацій: 788-888, 050-407-81-99, 050-407-80-02.

Е-mail: dszn.sumy.smr@gmail.com

Офіційний веб-сайт: https://dszn.smr.gov.ua

Телеграм-канал: https://t.me/sumysoczahyst