м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

У територіальному центрі «Берегиня» відкрито Простір соціальної адаптації

Як результат успішної проектної роботи, за сприяння ПРООН та Уряду Канади, у територіальному центрі «Берегиня» відкрився Простір соціальної адаптації. Цей проект є прикладом спільної роботи місцевої влади та міжнародних партнерів. За кошти бюджету громади зроблено ремонт у приміщенні, а міжнародні донори закупила необхідне обладнання (смарттелевізори, ноутбуки, меблі, сенсорне обладнання для арттерапії, кондиціонери, термопоти), а також надали експертну підтримку.

Простір соціальної адаптації – свого роду місце для занять в «Університеті третього віку», у якому люди поважного віку та ті, хто перебуває у складних життєвих обставинах, отримують послуги, навчаються, організовують свою денну зайнятість і дозвілля у групах та клубах за інтересами.

Наразі, в «Університеті третього віку» організовано роботу 12 факультетів. Але, враховуючи воєнний стан, найбільш запитуваними є заняття на факультетах комп’ютерних технологій, основи роботи зі смартфоном та планшетом, група здоров’я, якими охоплено більше 40 слухачів щотижня.

Дізнатися про навчання в «Університеті третього віку» та його роботу можна за телефоном 32-83-61 або через Facebook (групи «Університет третього віку. Сумський міський територіальний центр «Берегиня», «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування «Берегиня»).

Лікарі стверджують, що головною умовою активного довголіття має бути здоровий спосіб життя та постійна робота над собою. Запрошуємо сумчан поважного віку до занять в «Університеті третього віку»!