м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

До уваги отримувачів житлових субсидій – абонентів дирекції «Котельня Північного промвузла» АТ «Сумське НВО»

У березні 2021 року виконавчий комітет Сумської міської ради прийняв рішення «Про визначення виробників та виконавців комунальних послуг з постачання теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення». Згідно з цим документом, виробником та виконавцем комунальної послуги з постачання гарячої води з 1 квітня до початку опалювального періоду 2021-2022 років у межах території обслуговування АТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» визначено ТОВ «Сумитеплоенерго». При цьому вартість послуг буде такою, яка визначена для споживачів ТОВ «Сумитеплоенерго» (91,37 грн./м3), тобто меншою від тієї, яку наразі сплачують абоненти дирекції «Котельня Північного промвузла» АТ «Сумське НВО» (98,36 грн./м3), а за спожиту послугу її отримувачі будуть сплачувати на рахунки ТОВ «Сумитеплоенерго».

Положенням про порядок призначення житлових субсидій передбачено, що проведення перерахунку житлових субсидій проводиться в межах строку її призначення без звернення громадян у зв’язку зі зміною виконавця комунальних послуг на окремій території.

Отже, в квітні департамент проведе перерахунок житлових субсидій із квітня 2021 року абонентам дирекції «Котельня Північного промвузла» АТ «Сумське НВО» в зв’язку зі зміною надавача послуг на ТОВ «Сумитеплоенерго» та зміною ціни на дану послугу.

Враховуючи вищезазначене, звертаємо увагу отримувачів субсидії про необхідність сплачувати вартість спожитих послуг з 01.04.2021 до початку опалювального періоду 2021-2022 років на рахунки ТОВ «Сумитеплоенерго».