м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

До уваги мешканців Битицького, Великочернеччинського та Стецьківського старостинських округів!

З січня 2021 року мешканцям сіл, що приєдналися до Сумської міської територіальної громади, а це – Битиця, Велика Чернеччина, Стецьківка та села, що входять до їх страростинських округів, надання державних допомог та компенсацій здійснюється департаментом соціального захисту населення Сумської міської ради.

З питання оформлення всіх видів соціальної допомоги, субсидій та компенсацій мешканці цих сіл можуть звертатися до департаменту за адресою: м. Суми, вул. Харківська, 35.

Звертаємо увагу! На час КАРАНТИНУ діє дистанційна форма надання послуг мешканцям громади з питань соціального захисту населення. Документи для оформлення всіх видів соціальної допомоги та компенсацій подаються заявниками через:

  • скриньку для документів, яка знаходиться при вході до адміністративної будівлі департаменту за адресою: вул. Харківська, 35;
  • поштовим відправленням на адресу департаменту: вул. Харківська, 35, м. Суми, 40035.

Опрацювання документів проходить щоденно, за результатами якого з громадянами комунікує фахівець департаменту, що спеціалізується на питаннях певного напрямку. Важливо вказувати актуальний контактний номер мобільного телефону для зворотного зв’язку.

Бланки заяв та зразки заповнення документів можна роздрукувати самостійно на офіційному веб-сайті департаменту https://dszn.smr.gov.ua/blanki-zayavi-ta-deklaratsiyi-dlya-sotsialnoyi-dopomogi/.

Телефони для консультацій:

  • 788-888 – багатоканальний номер телефону;
  • додаткові номери: 787-122, 787-123, 050-407-81-99.

Заяви для призначення житлової субсидії, допомоги при народженні дитини та компенсаційної виплати відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до 3 років «муніципальна няня» можна подати за допомогою послуги «електронний сервіс» через сайт Мінсоцполітики. Для цього необхідно перейти за посиланням: