м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Для вирішення питань, пов’язаних із проведенням капітального ремонту власних житлових квартир, 2 особам з інвалідністю внаслідок війни призначено цільову матеріальну допомогу

Для соціальної підтримки ветеранів війни та праці, осіб з інвалідністю, осіб похилого віку та тих, які опинились у складних життєвих обставинах, з метою надання додаткових соціальних гарантій мешканцям Сумської міської територіальної громади затверджена і діє програма «Милосердя».

Відповідно до програми рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради затверджені умови та порядок надання цільової матеріальної допомоги для вирішення питань, пов’язаних із проведенням капітального ремонту власних житлових будинків (квартир) особам, які згідно з законодавством мають право на таку пільгу. Вказана цільова матеріальна допомога надається за рахунок коштів бюджету громади. До цього часу коштом бюджету громади проводився саме капітальний ремонт будинків та квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а не виплата допомоги.

Зважаючи на карантинні обмеження, в режимі відеозв’язку 13 листопада відбулося засідання комісії, що розглядає заяви щодо надання цільової матеріальної допомоги для вирішення питань, пов’язаних із проведенням капітального ремонту власних житлових будинків (квартир) особами, які згідно із законодавством мають право на таку пільгу, відбулося.

За результатами засідання комісії цільову матеріальну допомогу для вирішення питань, пов’язаних із проведенням капітального ремонту власних житлових квартир, призначено 2 особам з інвалідністю внаслідок війни на загальну суму 86744,00 грн., яка розрахована відповідно до вартості капітального ремонту 1 кв. метра житлового будинку (квартири) на підставі визначеної підрядником загальної вартості капітального ремонту.

Нагадаємо, що цільова матеріальна допомога для проведення капітального ремонту власних житлових будинків (квартир) надається за рахунок коштів бюджету Сумської територіальної громади наступним категоріям населення:

– особам із інвалідністю внаслідок війни; особи, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною; колишні малолітні в’язні концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнані особами з інвалідністю, – для проведення капітального ремонту власних житлових будинків (квартир);

– особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та дружини (чоловіки) померлих жертв нацистських переслідувань – для проведення капітального ремонту власних житлових будинків.

Станом на сьогодні на обліку в департаменті соціального захисту населення Сумської міської ради перебуває 21 особа пільгової категорії, житлові приміщення яких потребують капітального ремонту.