м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Діти пільгової категорії отримують від благодійників цукерки

В якості благодійної допомоги діти до 18 років, що відносяться до пільгових категорій (діти з інвалідністю, переселенці, що перебувають під опікою та піклуванням та виховуються одинокими мамами, з багатодітних сімей, діти загиблих (померлих) Захисників України, членів добровольчих формувань і учасників бойових дій) з минулого року безкоштовно забезпечуються наборами цукерок.

Із 1 лютого категорії змінюються. Окрім раніше визначених категорій солодощі можуть отримати діти, які одержують пенсію по втраті годувальника в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Сумській області або державну соціальну допомогу дітям померлого годувальника в департаменті.

Звертаємо увагу, що така допомога надається разово, тобто тим, хто ще її не отримував у департаменті по іншим категоріям.

Для отримання гуманітарної допомоги батьки або представники дитини повинні мати при собі:

  • паспорт, код;
  • свідоцтво про народження дитини або її паспорт;
  • документ, що підтверджує пільговий статус дитини (свідоцтво про смерть одного з батьків, довідки, ін.).

Видача здійснюється з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 15-45 у Громадській приймальні по вул. Харківська, 35, робоче місце № 14.

У 2022 році департаментом отримано 13 тон цукерок, видано понад 10 тон більш як 8 тисячам дітей. У поточному році вже отримали солодкі набори 964 дитини.