м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

День українського добровольця – це свято людей, які свідомо й сміливо стали на захист нашої країни

14 березня покладанням квітів на Алеї Героїв міського Центрального кладовища вшанували мужність і патріотизм усіх воїнів, а зокрема, героїв-добровольців, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, заступники директора департаменту Світлана Маринченко та Алла Котляр. 

Починаючи з 2017 року щороку в цей день відзначається День українського добровольця та віддається шана воїнам, які за покликом серця пішли на захист України.

На честь цього дня в місті проведені заходи, що розпочалися на площі Незалежності автопробігом. Бійці, які воювали в різних добровольчих батальйонах, проїхали від площі до Центрального кладовища. На Алеї Героїв відбувся поминальний молебень, а потім – мітинг-реквієм за загиблими на війні.

Далі урочисті заходи продовжились у приміщенні МЦ «Романтика». У молодіжному центрі представники департаменту та підпорядкованих комунальних установ долучилися до організації та вручення учасникам добровольчих об’єднань Почесних грамот та відзнак різного рівня. Після чого відбувся показ документального фільму про українських воїнів-«кіборгів» – «Трохи нижче неба».

Ми дякуємо Вам, Добровольці, за те, що Ви, не задумуючись ні на хвилину, стали на захист рідної землі з перших днів і донині.