м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Будьте уважними при заповненні документів для призначення всіх видів державної соціальної допомоги та житлової субсидії

Нагадуємо, що в зв’язку з продовженням карантинних заходів департамент соціального захисту Сумської міської ради населення працює з мешканцями Сумської міської територіальної громади переважно в дистанційному режимі.

Заяви та документи для призначення всіх видів державної соціальної допомоги, в тому числі житлової субсидії, громадяни можуть залишити в спеціальних скриньках, які розташовані при вході в адмінбудівлю на вулиці Харківська, 35, або надіслати поштою.

Під час опрацювання наданих документів працівники департаменту досить часто виявляють такі недоліки в їх заповненні, які унеможливлюють визначення права на призначення соціальної допомоги.

Серед основних зауважень до поданих документів слід відзначити відсутність:

  • особистого підпису заявника;
  • даних у розділах декларацій, які мають бути обов’язково заповнені;
  • персональних даних заявника та членів родини (ПІБ, адреса, контактний телефон, дата народження, серія та номер паспорта, сімейний стан);
  • дати заповнення документів.

Тому для уникнення таких помилок рекомендуємо ретельно перевіряти правильність заповнення бланків та ознайомитися зі зразками їх заповнення, які знаходяться на сайті департаменту за посиланням: https://dszn.smr.gov.ua/blanki-zayavi-ta-deklaratsiyi-dlya-sotsialnoyi-dopomogi/.

Також можна звернутися за консультаціями на багатоканальний номер 788-888 та додаткові телефони  787-122, 787-123, 050-407-81-99.

Правильність заповнення документів збереже ваш час та дасть змогу швидше розглянути надані документи та ухвалити відповідні рішення.

Дякуємо за порозуміння!