м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

«Батьківське серце» вручили сумським дітям загиблих захисників України

18 лютого в Сумській обласній філармонії вшанували пам’ять загиблих захисників України та вручили обереги «Батьківське серце» дітям загиблих сумських військовослужбовців.

Цей всеукраїнський проєкт започаткувала Громадська спілка «Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання «Бойове братерство України». В складі спілки ветерани та чинні воїни, волонтери, медики, представники бізнесу та духовенства.

Під час заходу дітям, батьки яких загинули, вручили 77 іменних пам’ятних кулонів «Батьківське серце». До кожного кулону виписано іменне посвідчення, а на зворотному боці нанесено ім’я та прізвище загиблого. Цей шматочок срібла у вигляді серця, обрамлений терновим вінком із краплинкою крові, – не прикраса і не медаль, це – оберіг. Його створили, щоб кожна дитина загиблого героя поряд із хрестиком носила частинку батьківського серця.

Обереги не замовляли дизайнерам, це воїни продумали такий оберіг для того, щоб він оберігав дитину від негараздів, що є в цьому світі. У рамках всеукраїнської акції дітям Сумщини буде вручено 180 оберегів. Сумщина – 21-й регіон, де вручали «Батьківські серця».